Alibaba Centrum Serwisowe | tel.: 530 274 240, 42 205 90 97, 42 205 90 91 | e-mail: bok@faronics.pl
 
 
 
 
 
 
 
 

Faronics System Profiler

Faronics System Profiler

Faronics System Profiler

Poznaj swój system jak własną kieszeń

  • wszystkie informacje o systemie w jednym miejscu
  • szybkie i łatwe zbieranie informacji o Twoim komputerze
  • narzędzie informatyczne przeznaczone dla systemów firmowych, pozwalające na inwentaryzację sprzętu i oprogramowania komputerowego z jednej lokalizacji
  • program System Profiler jest darmowy dla pojedynczej stacji roboczej

Łatwy dostęp do ukrytych informacji systemowych

Program System Profiler firmy Faronics pomoże Ci znaleźć informacje systemowe, które są często ukryte w gąszczu różnych ustawień i parametrów konfiguracji systemu operacyjnego Twojego komputera. Zamiast błąkać się po tych złożonych i trudnych do znalezienia listach, System Profiler sprowadza całą tę informację do jednego łatwego w użyciu interfejsu. System Profiler jest darmowy w przypadku użytkowania na pojedynczej stacji roboczej.

Pomoc w usuwaniu usterek i diagnozowaniu problemów z oprogramowaniem

Zarówno doświadczony pracownik działu IT, jak i nastolatek naprawiający komputer rodziców, wie jak cennym narzędziem w diagnozowaniu problemów jest przeglądanie Internetu. Większość forów i artykułów wymaga znajomości nie tylko komputera i systemu operacyjnego, ale także dokładnej wersji oprogramowania. O ile znalezienie oznaczenia wersji oprogramowania nie jest trudne, kiedy działa ono bez zarzutu, to w sytuacji gdy nie chce ono wystartować, staje się to zadziwiająco trudne. Dzięki programowi System Profiler, z jednej wygodnej lokalizacji uzyskasz dostęp do wszystkich informacji potrzebnych Ci do zdiagnozowania problemów.

Wszystkie informacje pod ręką

Program Faronics System Profiler podaje informacje o systemie w łatwym do wyszukania formacie, pomagając szybko znaleźć informacje, które są potrzebne oraz zachowując wpis w archiwum, żeby móc lepiej pomagać w przyszłości. Program System Profiler wersja Standard jest jedyną aplikacją, która tworzy ogólne podsumowanie lub szczegółowy raport inwentaryzacyjny konkretnego komputera. Wersja ta pozwala także przekonać się jak działa pełna wersja System Profiler.

Proste, skuteczne narzędzie do zarządzania zasobami IT

System Profiler firmy Faronics pozwala zautomatyzować pracochłonny proces ręcznego ewidencjonowania zasobów IT. Pozawala uniknąć ręcznego wypełniania arkuszy Excela i bez wysiłku kontrolować zasoby IT z poziomu centralnej platformy, identyfikując i reagując szybko na zmiany/różnice stacji roboczych. Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie w Twojej sieci stacji roboczych, które spełniają określone kryteria i wygenerowanie szczegółowych raportów odnośnie obecnych i przeszłych konfiguracji sprzętowo-programowych.

Program System Profiler identyfikuje stacje robocze, na których są stare aplikacje i/lub przestarzałe oprogramowanie czy sprzęt, co mogłoby obniżać wydajność pracy. Teraz szybko znajdziesz stacje robocze, które wymagają aktualizacji, a w celu uniknięcia problemów licencyjnych, określisz ilość kopii zainstalowanego oprogramowania.

Podstawowe funkcje

  • przeprowadzanie audytu w szerokim zakresie informacji dotyczących sprzętu i oprogramowania stacji roboczych
  • wyszukiwanie informacji spełniających określone kryteria
  • łatwa identyfikacja zmian sprzętowo-programowych oraz raportowanie statusu stacji roboczych w określonym czasie
  • tworzenie i eksportowanie raportów do formatu CSV w celu wykorzystania ich przez inne programy raportujące lub w celu dalszej indywidualizacji
  • wydajne zarządzanie wszystkimi stacjami roboczymi przez Faronics Core

Oblicz cenę licencji

Powyższa wycena nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego. W celu otrzymania dokładnej oferty oraz indywidualnego rabatu należy skontaktować się z Działem Handlowym.