Alibaba Centrum Serwisowe | tel.: 530 274 240, 42 205 90 97, 42 205 90 91 | e-mail: bok@faronics.pl
 
 
 
 
 
 
 
 

Faronics Layered Security Bundle

Faronics Layered Security Bundle

Faronics Layered Security Bundle

Maksymalna ochrona i bezpieczeństwo

  • połączenie programu antywirusowego z programem do kontroli aplikacji
  • kompleksowa ochrona komputera przed złośliwym i niechcianym oprogramwaniem
  • scentralizowany system zarządzania bezpieczeństwem

Maksymalna ochrona komputera

Program Faronics Anti-Executable pozwala na utworzenie oraz zarządzanie listą programów, które wolno uruchamiać na danym komputerze. Dzięki "białej liście" możliwe jest zapobieganie programom typu malware oraz atakom typu zero-day. Program umożliwia zablokowanie uruchamiania nieautoryzowanego i niepożądanego oprogramowania w systemie użytkownika, pozwalając jednocześnie na bezproblemowe działanie i aktualizację wszystkich zaakceptowanych aplikacji. Możliwe jest jednocześnie wyłączenie spod kontroli określonych przez użytkownika programów (np. programu antywirusowego). Program Faronics Anti-Executable zapewnia elastyczność i skuteczną ochronę wspomagając pracę zapory oraz programu antywirusowego zainstalowanych na komputerze użytkownika.

Faronics AntiVirus jest nowoczesnym programem antywirusowym cechującym się niewielkim apetytem na pamięć i czas procesora oraz szybkim i wydajnym skanerem antywirusowym. To co wyróżnia go na tle konkurencji, to integracja z innymi produktami firmy Faronics: Faronics Deep Freeze i Faronics Anti-Executable dzięki czemu stanowi kompleksowe narzędzie do zapobiegania zagrożeniom i radzeniem sobie z ewentualnymi infekcjami Twojego komputera.

Mniejsze koszty, większe zyski

Bezpieczne, działające bezbłędnie i szybko systemy oznaczają brak utrudnień dla użytkowników, a czas wykorzystywany dotąd na rozwiązywanie problemów może zostać przeznaczony na działania biznesowe, ponieważ uwolnione zasoby mogą zostać skierowane do realizacji potrzeb strategicznych działu IT.

Wirusy, oprogramowanie typu spyware czy adware, oraz nieautoryzowane oprogramowanie sprawia, że twój system staje się podatny na ataki. Program Faronics AntiVirus lokalizuje i niszczy złośliwe oprogramowanie, podczas gdy program Faronics Anti-Executable zablokuje nieautoryzowane oprogramowanie.

Podstawowe funkcje

  • połączenie programu antywirusowego i programu do kontroli aplikacji
  • skalowalna architektura
  • aktualizacja bazy wirusów przechowywana na serwerze Faronics Core
  • blokowanie działania nieautoryzowanych czy niebezpiecznych aplikacji na stacjach roboczych
  • śledzenie zablokowanych aplikacji, bieżący status programu i otrzymywanie szczegółowych raportów na temat wszystkich stacji roboczych
  • wydajne zarządzanie wszystkimi stacjami roboczymi przez Faronics Core

Oblicz cenę licencji

Powyższa wycena nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego. W celu otrzymania dokładnej oferty oraz indywidualnego rabatu należy skontaktować się z Działem Handlowym.