Alibaba Centrum Serwisowe | tel.: 530 274 240, 42 205 90 97, 42 205 90 91 | e-mail: bok@faronics.pl
 
 
 
 
 
 
 
 

Faronics Anti-Virus

Faronics Anti-Virus

Faronics Anti-Virus

Ochrona szybka jak błyskawica

  • jeden z najszybszych skanerów antywirusowych
  • zoptymalizowany tak aby zajmował jak najmniej pamięci na dysku i zużywał minimalne ilości pamięci RAM
  • definicje wirusów aktualizowane przynajmniej dwa razy dziennie
  • idealnie integruje się z programem Deep Freeze

Niszcz wirusy i chroń swój komputer

Zewnętrzne ataki odpowiedzialne są obecnie za 92% wszystkich przypadków naruszenia ochrony danych. W sytuacji, gdy tworzonych jest około 60.000 nowych, złośliwych aplikacji dziennie, programy antywirusowe stały się absolutną koniecznością. Program Faronics Anti-Virus jest jedną z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku, broni której zadaniem jest ochrona Twojego komputera przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Szybki, Lekki, Mocny...

Złośliwe oprogramowanie jest jedną z głównych przyczyn błędów w działaniu komputerów, uszkodzeń aplikacji i spadku wydajności. Wykorzystujący najnowocześniejsze technologie i zbudowany w całości przez firmę Faronics, program Anti-Virus zapewni twojemu komputerowi ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, takim jak: wirusy, oprogramowanie typu spyware, rootkit i innymi zagrożeniami. Przy szybkości do 300% większej niż konkurencyjne rozwiązania antywirusowe, program ten da Ci niezrównaną przewagę.

Wiele programów antywirusowych spowalnia twój komputer podczas startu a także podczas procesu skanowania. W przypadku programu Anti-Virus firmy Faronics jest inaczej. Stworzono go po to, by zajmował jak najmniej pamięci na dysku i zużywał minimalne ilości pamięci RAM, Anti-Virus firmy Faronics w oszczędny sposób wykorzystuje procesor, wywierając minimalny wpływ na pracę użytkownika na komputerze. Pełna ochrona, a lekkość piórka.

Integracja z programem Deep Freeze

Program Faronics Anti-Virus opracowany został w taki sposób, by idealnie integrować się z programem Deep Freeze firmy Faronics, aktualizując komputer w stanie zamrożenia. Ponieważ program antywirusowy opiera swoje działanie na ostatniej bazie sygnatur wirusów w celu aktualizowania rosnącej listy znanych zagrożeń, jego skuteczność jest zawsze na poziomie ostatniej aktualizacji. Zarządzany centralnie z Faronics Core Console, program Anti-Virus firmy Faronics, stworzono z myślą o przedsiębiorstwach, by zapewniał najbardziej aktualną, bezobsługową ochronę, bez potrzeby ustalania harmonogramu konserwacji dla Deep Freeze.

Warstwowe podejście do ochrony

W chwili obecnej poleganie na jednej tylko metodzie ochrony nie jest już bezpieczne. Warstwowe podejście do ochrony oferowane przez firmę Faronics, zabezpiecza przed wieloma poziomami potencjalnych zagrożeń na jednej centralnej konsoli i zapewnia Ci spokój i wygodę, jaką dać może jedynie najwyższej klasy system bezpieczeństwa. Anti-Virus firmy Faronics chroni Cię przed zagrożeniami bez negatywnego wpływu na działanie systemu, a doskonała integracja z Deep Freeze sprawi, że przy następnym restarcie wszystkie komputery w twojej firmie będą chronione przed przypadkowym lub celowym uszkodzeniem. Program Anti-Executable firmy Faronics chroni użytkowników w trakcie pracy i zezwala na korzystanie jedynie z zaakceptowanych aplikacji, zapewniając tym samym pełną ochronę twojego biznesu.

Podstawowe funkcje

  • zaawansowana technologia zwalczania oprogramowania typu rootkit
  • wysoka szybkość skanowania plików
  • co najmniej dwie aktualizacje definicji dziennie
  • urządzenia podłączane przez USB skanowane w chwili połączenia
  • scentralizowane zasady określają harmonogramy konfiguracji i skanowania dla stacji roboczych
  • Faronics Core, bezpieczną platformę zarządzania ochroną antywirusową (aktualizacje bazy wirusów oraz silnika programu) w całej firmie

Oblicz cenę licencji

Powyższa wycena nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego. W celu otrzymania dokładnej oferty oraz indywidualnego rabatu należy skontaktować się z Działem Handlowym.