Alibaba Centrum Serwisowe | tel.: 530 274 240, 42 205 90 97, 42 205 90 91 | e-mail: bok@faronics.pl
 
 
 
 
 
 
 
 

Faronics Anti-Executable

Faronics Anti-Executable

Faronics Anti-Executable

Zapobiegaj zagrożeniom zanim się pojawią

  • blokuj uruchamianie nieautoryzowanych programów w Twoim systemie
  • uruchamiaj jedynie wcześniej zaakceptowane aplikacje
  • zapobiegaj instalacji niechcianego oprogramowania

Bezpieczeństwo, którego samodzielnie nie zapewni Ci żaden program antywirusowy

Twój program antywirusowy korzysta z technologii tworzenia "czarnej listy" w celu zabezpieczenia przed znanymi zagrożeniami, blokując je w oparciu o listę główną. Alarmująco wysoka częstotliwość i złożoność ataków z użyciem nowego typu złośliwego oprogramowania sprawia, że rośnie odstęp czasu pomiędzy jego stworzeniem i wykryciem. W sytuacji, gdy tworzone są dziesiątki tysięcy złośliwych aplikacji dziennie Twój system staje się podatny na ataki. Dzieje się tak tym bardziej, że programy antywirusowe nie są w stanie ochronić systemu przed dopiero co stworzoną, a więc nieznaną sobie, złośliwą aplikacją, czy też przed ukierunkowanymi atakami bezpośrednimi. Program Anti-Executable firmy Faronics wypełnia tę lukę, blokując instalację i uruchamianie nieautoryzowanych i złośliwych programów, zapewniając tym samym pełne bezpieczeństwo działania Twojego komputera.

Tworzenie "białej listy" aplikacji proste jak nigdy dotąd

Przeciwnym biegunem do tworzenia "czarnej listy" jest "biała lista". Zezwala ona na uruchamianie na Twoim komputerze, jasno zdefiniowanej grupy zaakceptowanych programów. W XXI wieku, tworzenie "białej listy" aplikacji ewoluowało w kierunku nowoczesnych rozwiązań, tworzących elastyczne i łatwe w użyciu platformy, dostosowane do współczesnego, dynamicznego środowiska. Program Anti-Executable firmy Faronics zapewnia zaawansowaną ochronę punktów końcowych i sprawia, że zarządzanie listą zaakceptowanych programów jest proste jak nigdy dotąd.

Działając na zasadzie selekcjonera w ekskluzywnym klubie nocnym, program Faronics Anti-Executable decyduje na podstawie listy zaproszonych gości, kto zostanie wpuszczony. Jeśli danego programu nie ma na liście, to po nie dostaje zgody na uruchomienie. Zdefiniowane role użytkowników sprawiają, że jedynie administrator systemu może dodawać lub usuwać programy z "białej listy", podczas gdy działania zwykłych użytkowników są obserwowane i kontrolowane przez program Faronics Anti-Executable działający w tle.

Twój komputer szybki jak gepard

Faronics Anti-Executable sprawia, że Twój komputer jest szybszy i mniej zaśmiecony, chroniąc go przed nieautoryzowanymi aplikacjami, które spowalniają jego działanie. Pozwala to na dłuższą eksploatację komputera i jednocześnie oznacza oszczędności czasu związane z brakiem potrzeby częstej konserwacji systemu i jego przedwczesnej reinstalacji. Program Anti-Executable firmy Faronics pozwala cieszyć się szybszym działaniem komputera i ograniczyć czas potrzebny na naprawy serwisowe. Stanowiąc jednocześnie dodatkową linię obrony, pozwoli Ci zachować większe bezpieczeństwo.

Warstwowe podejście do ochrony

W sytuacji, gdy dziennie tworzonych jest około 60.000 nowych, złośliwych aplikacji, poleganie na jednej tylko metodzie ochrony nie jest już bezpieczne. Warstwowe podejście do ochrony zabezpiecza przed wieloma rodzajami potencjalnych zagrożeń i zapewnia Ci spokój, jaki dać może jedynie najwyższej klasy system bezpieczeństwa. Program Anti-Executable firmy Faronics stanowi dodatkową warstwę ochronną dla programu antywirusowego komputera użytkownika, blokując przed zainstalowaniem i uruchomieniem wszystkie programy, których nie zdoła wyłapać antywirus i zabezpieczając w ten sposób Twój system przed zainfekowaniem i uszkodzeniem.

Podstawowe funkcje

  • automatyczne tworzenie "białych list" dla stacji roboczych
  • możliwość tworzenia wielu "białych list", importowania ich, eksportowania, przeglądania i edytowania
  • funkcja "białego foldera", pozwalająca na wyłączenie spod kontroli CD/DVD, USB czy dysków sieciowych
  • kompatybilność z większością popularnych programów antywirusowych i antyspyware innych producentów (w celu uzyskania najlepszych rezultatów korzystaj z Faronics Anti-Virus)

Oblicz cenę licencji

Powyższa wycena nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego. W celu otrzymania dokładnej oferty oraz indywidualnego rabatu należy skontaktować się z Działem Handlowym.