Alibaba Centrum Serwisowe | tel.: 530 274 240, 42 205 90 97, 42 205 90 91 | e-mail: bok@faronics.pl
 
 
 
 
 
 
 
 

Faronics Absolute Layered Security

Faronics Absolute Layered Security

Faronics Absolute Layered Security

Absolutna, niedościgniona ochrona

  • połączenie programu antywirusowego, programu do kontroli aplikacji oraz programu do odtwarzaniu systemu
  • kompleksowa ochrona komputera
  • scentralizowany system zarządzania bezpieczeństwem

Kompletna ochrona komputera

Program Faronics Anti-Executable pozwala na utworzenie oraz zarządzanie listą programów, które wolno uruchamiać na danym komputerze. Dzięki "białej liście" możliwe jest zapobieganie programom typu malware oraz atakom typu zero-day. Program umożliwia zablokowanie uruchamiania nieautoryzowanego i niepożądanego oprogramowania w systemie użytkownika, pozwalając jednocześnie na bezproblemowe działanie i aktualizację wszystkich zaakceptowanych aplikacji. Możliwe jest jednocześnie wyłączenie spod kontroli określonych przez użytkownika programów (np. programu antywirusowego). Program Faronics Anti-Executable zapewnia elastyczność i skuteczną ochronę wspomagając pracę zapory oraz programu antywirusowego zainstalowanych na komputerze użytkownika.

Faronics AntiVirus jest nowoczesnym programem antywirusowym cechującym się niewielkim apetytem na pamięć i czas procesora oraz szybkim i wydajnym skanerem antywirusowym. To co wyróżnia go na tle konkurencji, to integracja z innymi produktami firmy Faronics: Faronics Deep Freeze i Faronics Anti-Executable dzięki czemu stanowi kompleksowe narzędzie do zapobiegania zagrożeniom i radzeniem sobie z ewentualnymi infekcjami Twojego komputera.

Program Deep Freeze chroni system "zamrażając" oryginalną konfigurację, dzięki czemu zapobiega dokonywaniu przez użytkownika trwałych, niekorzystnych zmian. Dzięki prostej komendzie "uruchom ponownie", zachowana zostaje stabilność systemu, pozwalając komputerowi na bezproblemowe i wydajne działanie. Program Faronics Deep Freeze oczędza czas i minimalizuje konieczność napraw i konserwacji systemu.

Dzięki pełnej ochronie zapewnianej przez Faronics Absolute Layered Security, zagrożenia i utrudnienia zostają zablokowane przez Faronics AntiVirus i Faronics Anti-Executable, a wszystkie pozostałe błędy są szybko usuwane przez Faronics Deep Freeze po restarcie.

Mniejsze koszty, większe zyski

Bezpieczne, działające bezbłędnie i szybko systemy oznaczają brak utrudnień dla użytkowników, a czas wykorzystywany dotąd na rozwiązywanie problemów może zostać przeznaczony na działania biznesowe, ponieważ uwolnione zasoby mogą zostać skierowane do realizacji potrzeb strategicznych działu IT.

Znaczne zmniejszenie się ilości problemów z oprogramowaniem. Te kilka błędów czy zagrożeń, którym uda się przedrzeć przez Faronics AntiVirus i Faronics Anti-Executable, zostanie zlikwidowanych przez Faronics Deep Freeze podczas restartu i odtworzenia systemu.

Podstawowe funkcje

  • połączenie programu antywirusowego, programu do kontroli aplikacji oraz programu do odtwarzaniu systemu
  • skalowalna architektura

Oblicz cenę licencji

Powyższa wycena nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego. W celu otrzymania dokładnej oferty oraz indywidualnego rabatu należy skontaktować się z Działem Handlowym.