Alibaba Centrum Serwisowe | tel.: 530 274 240, 42 205 90 97, 42 205 90 91 | e-mail: bok@faronics.pl

Przedstawiciel firmy Faronics w Polsce

Faronics

Firma Faronics jest liderem na rynku oprogramowania wspomagającego zarządzanie oraz zabezpieczanie komputerów współdzielonych przez wielu użytkowników.

W swojej ofercie Faronics posiada zarówno oprogramowanie zabezpieczające komputery przed złośliwym oprogramowaniem (Faronics Anti-Virus, Faronics Anti-Executable) jak i trwałymi zmianami dokonywanymi przez użytkowników (Faronics Deep Freeze. Jeżeli dodamy do tego programy wspomagające zarządzanie komputerem ( Faronics Power Save, Faronics System Profiler oraz narzędzia dla nauczycieli czy trenerów (Faronics Insight otrzymamy kompleksowe rozwiązanie informatyczne, które zaspokoi wymagania większości firm i instytucji.

Oprogramowanie tworzone przez firmę Faronics jest tworzone i rozwijane z uwzględnieniem sugestii użytkowników. Dzięki temu produkty sygnowane logiem Faronics spełniają ich oczekiwania

Alibaba Centrum Serwisowe jest polskim przedstawicielem firmy Faronics

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku usług informatycznych jesteśmy w stanie doradzić oraz dostarczyć oprogramowanie, które usprawni procesy informatyczne w firmie i pozwoli uniknąć sytuacji awaryjnych.

Ścisła współpraca z firmą Faronics pozwala nam oferować naszym Klientom bardzo dobre warunki cenowe oraz pełne wsparcie dla zakupionych produktów. Jesteśmy na bieżąco informowani o nowościach i zmianach w ofercie oraz promocjach. Oznacza to jeszcze lepsze ceny i wysoki poziom merytoryczny naszych pracowników.

Oblicz cenę licencji

Powyższa wycena nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego. W celu otrzymania dokładnej oferty oraz indywidualnego rabatu należy skontaktować się z Działem Handlowym.